Kraków to miasto, które trzeba odwiedzić. Jest nie tylko piękny, ale ma też wiele rzeczy do zaoferowania. Jeśli nigdy nie byłeś w Krakowie i planujesz wkrótce odwiedzić Polskę, to czytaj dalej, aby poznać nasze top 5 rzeczy do zrobienia w Krakowie, Polska!
Kraków jest jednym z najstarszych miast w Polsce i jednym z najpiękniejszych. Ma wiele do zaoferowania i nie możemy go bardziej polecić! Sprawdź nasz wpis na blogu, w którym znajdziesz więcej szczegółów na temat tego, dlaczego tak bardzo kochamy Kraków!

Co zwiedzić w Krakowie

Stare Miasto jest pełne wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Z łatwością można spędzić tam cały czas. Główne atrakcje turystyczne to Zamek Królewski na Wawelu oraz Rynek Główny. Pierwszy z nich jest bardzo imponujący i ma wiele historii, natomiast w drugim można kupić pamiątki, orzeźwić się napojem w jednej z kawiarni lub po prostu cieszyć się atmosferą. Zamek Królewski na Wawelu jest jednym z najbardziej imponujących budynków w Polsce. Obecnie zamek jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Krakowie. Możesz wejść na zamek, aby zobaczyć miasto z góry. Kolejnym miejscem, które musisz odwiedzić w Krakowie są Sukiennice. Był to kiedyś obszar, gdzie kupcy robili interesy, a kramy są teraz muzeum. Sukiennice to bardzo klimatyczne miejsce do odwiedzenia w Krakowie i jest to świetne miejsce na spędzenie czasu.

Wynajem samochodów Kraków

Jeśli chcesz zwiedzić Kraków, wynajem samochodu pozwala odwiedzić miejsca, które są poza zasięgiem miasta. Pozwala również na zwiedzanie innych regionów kraju, nie wymagając osobnej podróży, aby się tam dostać. Wypożyczalnia samochodów Kraków ddpartner.com.pl oferuje szereg aut, dzięki którym będziesz mógł dotrzeć do takich miejsc jak np. Wieliczka, Zakopane, Częstochowa i wiele innych.

wypożyczalnia aut DDPartner

Dlaczego warto wynająć samochód w Krakowie?

Podróżowanie budżetowe jest jednym z najlepszych sposobów na podróżowanie i doświadczanie nowego miejsca. Kiedy wynajmujesz samochód, możesz łatwo zobaczyć miasto, odwiedzić pobliskie miasta i wydostać się poza miasto, jednocześnie pozostając w jednym miejscu. Samochody do wynajęcia są również przydatne podczas podróży z przyjaciółmi lub rodziną. Możesz łatwo zmienić samochód, gdy ktoś ma lepszy pomysł, gdzie chce iść lub jeśli ktoś chce pozostać bliżej hotelu. Jeśli chodzi o wynajem samochodów, nie bój się iść z mniejszą firmą. Może być taniej i możesz być w stanie lepiej komunikować się i radzić sobie z firmą wynajmującą samochody, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli podróżujesz z więcej niż jedną osobą, zalecamy wynajęcie samochodu z trzecim rzędem, abyś mógł zmieścić torby wszystkich.